Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Tenet”!

tenet multikino

12 sierpnia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Tenet” w reżyserii Christophera Nolana. Już dziś kup bilet i zobacz jedną z najdroższych produkcji w historii kina. Film „Tenet” wejdzie na ekrany 26 sierpnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Tenet” to najnowszy projekt Christophera Nolana. Jego wcześniejsze produkcje jak „Incepcja”, „Mroczny Rycerz” czy „Interstellar” odniosły sukces na całym świecie i sprawiły, że stał się on popularnym i cenionym za oryginalne podejście do narracji reżyserem.

Tym razem Nolan przygotował dla widzów widowiskowy film akcji, w którym zderzy się szpiegowski klimat z koncepcją podróży w czasie. Wszystko owiewa mgiełka tajemnicy. Na wielkim ekranie kinomani zobaczą w rolach głównych między innymi Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Aarona Taylora-Johnsona, Kennetha Branagha i Clemence Poesy.

Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 26 sierpnia – 3 września br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Tenet” są wyłączone z rezerwacji.


Facebook Comments

2 thoughts on “Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Tenet”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.