Helios zaprasza na Mini Maraton Ant-Mana!

W piątek, 3 sierpnia Nocne Maratony Filmowe zaprezentują Widzom kin Helios w całej Polsce Mini Maraton ANT-MAN z premierowym pokazem najnowszego filmu z brawurowej serii: „ANT-MAN I OSA”! To będzie z pewnością wyjątkowy filmowy wieczór z mini superbohaterami w rolach głównych.

Jako pierwszy na ekranach pojawi się świetny „ANT-MAN”, czyli film o superbohaterze ze stajni Marvela, który dzięki niezwykłemu kostiumowi potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując tym samym nadludzką siłę. Zaraz po krótkiej przerwie Widzowie zobaczą znakomity film „ANT-MAN I OSA” (premiera!), w którym najmniejszy członek komiksowego uniwersum będzie musiał zmierzyć się z przeszłością i stawić czoła konsekwencjom swoich czynów, a to wszystko u boku niezwykłej Osy.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie Nocnego Maratonu Filmowego.

To będzie wyjątkowy filmowy wieczór dla wszystkich fanów Marvela! Na Widzów kin Helios czekają mali superbohaterowie, ogromne możliwości, a do tego rozbrajające dialogi. Bilety na piątkowe seanse są już dostępne w sprzedaży, szczegóły dotyczące maratonu znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/nmf_antman.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.